Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinterneptuniaden 2023 (50m)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 feb 2023 till den 5 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
261 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
264 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Morris Martin |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
465 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
94 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
359 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:59.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
288 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
331 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
482 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:00.96 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Ferdinand Bang |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
138 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
296 |
|
Felix Norlin |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:03.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Mario Orrego |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
2:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
458 |
|
David Alonso |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
256 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
333 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
178 |
|
Dominic Calgar Lindin |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
406 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
132 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
160 |
|
Kasper Lee |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
389 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
35 |
|
Carl Larsson |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
2:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
137 |
|
Vincent Forss |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
272 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
68 |
|
Hugo Holmlund |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
161 |
|
Oliver Rundström |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
165 |
|
Jonathan Nilsson |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
246 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
134 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
6 |
|
Jonathan Essien |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
135 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
146 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
405 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
420 |
|
Elwe Montelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
451 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
481 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.53 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
41 |
136 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
235 |
|
Aleksi Törnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
295 |
|
Felix Bang |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
425 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
167 |
|
Einar Welander |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
294 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
145 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
421 |
|
Joakim Sandström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
147 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
275 |
|
Yurii Khomiak |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
216 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
418 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
315 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
423 |
|
Nicola Ponzio |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
212 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
30 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
60 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
408 |
|
Francisco Ramos de Oliveira |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
148 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
164 |
|
Christian Nylander Senke |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
211 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
373 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
102 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
409 |
|
André Ramos de Oliveira |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
312 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
56 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
188 |
|
Henry Svenarud |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
343 |
|
Linus Kramar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:56.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
316 |
|
Karl Ekberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
304 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
59 |
|
Casper Granbom-Rejving |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:06.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
227 |
|
Viggo Ek |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
224 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
214 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
347 |
|
Samuel Bahtiyar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
1 |
|
Simon Blom |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-05 08:05:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|