Program for Vinterneptuniaden 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinterneptuniaden 2023 (50m)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 feb 2023 till den 5 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Eat greenii |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
45 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
255 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Sara Lofter |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
463 |
|
Nadin Szeghalmi |
2005 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
293 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
358 |
|
Stella Svensson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
273 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
393 |
|
Else Jomaa |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
155 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
130 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
122 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
287 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
365 |
|
Maja Frejd |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
327 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
156 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
449 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
128 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
466 |
|
Sara Wattad |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
154 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
44 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
149 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
150 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
144 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
470 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
301 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
101 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
328 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
121 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
143 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
183 |
|
Nelly Hård |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
217 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
241 |
|
Sigrid Wååg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
314 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-05 08:05:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|