Startliste for NÅC - Nyborg Årgangs Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x50m Frisvømning Herrer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Gsc pipfugle |
2008 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
3 |
|
A6 drenge 4 |
2012 |
A6 |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Mammut drenge 2 |
2008 |
KALUNDBORG |
2:56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x50m Frisvømning Herrer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Næstved drenge 2 |
2010 |
NÆSTVED |
2:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
3 |
|
STO Drenge 2 |
2010 |
STO |
2:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
4 |
|
FREM drenge |
2009 |
FREM |
2:36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
5 |
|
Esbjerg sølv drenge 2 |
2008 |
ESBJERG |
2:38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x50m Frisvømning Herrer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
1 |
|
A6 drenge 3 |
2009 |
A6 |
2:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
2 |
|
Djævleænder |
2008 |
NYBORG |
2:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
Mammut drenge 1 |
2009 |
KALUNDBORG |
2:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
4 |
|
STO Drenge 1 |
2010 |
STO |
2:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Esbjerg Knejte |
2009 |
ESBJERG |
2:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
6 |
|
RSK dreng 2 |
2009 |
RINGE |
2:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x50m Frisvømning Herrer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Næstved drenge 1 |
2008 |
NÆSTVED |
2:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2 |
|
Dark Knights |
2008 |
NYBORG |
1:58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
3 |
|
Esbjerg sølv drenge 1 |
2008 |
ESBJERG |
1:56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
4 |
|
Esbjerg Gentlemen |
2009 |
ESBJERG |
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
RSK drenge |
2008 |
RINGE |
1:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
6 |
|
A6 drenge 2 |
2008 |
A6 |
2:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 4x50m Frisvømning Herrer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Gsc dompapper |
2008 |
GLADSAXE |
1:56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
2 |
|
Boys on fire |
2008 |
NYBORG |
1:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
|
Gsc ørne |
2008 |
GLADSAXE |
1:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
4 |
|
STO Big Boyz |
2008 |
STO |
1:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
5 |
|
A6 drenge 1 |
2008 |
A6 |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
FREM Boyz |
2008 |
FREM |
1:56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 14:46.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|