Ohjelma NÅC - Nyborg Årgangs Cup 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
NÅC |
1:00.32 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub (DK) |
Nyborg Svømme og Badela |
04-03-2022 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
244 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
304 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
187 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Danilo Vaarning |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
329 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Isaac Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
33 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
136 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
125 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Oscar Hågensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
76 |
|
Oliver Ellegaard Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
147 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
315 |
|
Lauritz Høybye Olesen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
130 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Thorsten Hammerich |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
205 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
177 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
325 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
175 |
|
Aksel Sebelin Espegård |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
251 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
154 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
306 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
204 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
194 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
18 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
99 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
21 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
79 |
|
Hubert Nissen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
68 |
|
Benjamin Svenningsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
311 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
309 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
192 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
258 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
47 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
46 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
98 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
97 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
232 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
323 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
19 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
153 |
|
Louis Moe |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
237 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
24 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
324 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
190 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
16 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
39 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
53 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
82 |
|
Lauritz Jespersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
223 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
64 |
|
Lucas Bendtsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
292 |
|
Anton Busk-Clausen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
219 |
|
Magnus Villum Møller |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
75 |
|
Milas Nielsen |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
105 |
|
Thure Linde Petersen |
2012 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
221 |
|
Magnus Rong Hansen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
148 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
74 |
|
Malte Skab |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
121 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
250 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
255 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
104 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
234 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
225 |
|
Kristian Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
168 |
|
Malthe Westermark |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
220 |
|
Johan Aggerholm |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
170 |
|
Johannes Kristensen |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
2:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
56 |
|
Thomas Olsen |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
151 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
150 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
172 |
|
Mathias Hoang |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
58 |
|
Paul Benedikt Fükking |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
103 |
|
Peter Larsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
174 |
|
Alfred Gandrup Svenningsen |
2012 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
117 |
|
Arthur Cordova Schultz |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
80 |
|
Jeppe Bøchmann Pheiffer |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
57 |
|
Laust Løvbjerg Nakos |
2014 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
347 |
|
Carl August Selch Aabakke |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
91 |
249 |
|
Gustav Skulvad |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
310 |
|
Jakob Kobbernagel |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2023 13:26.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|