Program for Höstsimiaden 2022, Forsgrenska badet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2022, Forsgrenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Forsgrenska badet |
Arrangör: |
SDF & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 dec 2022 till den 4 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Frisim Damer 12 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
367 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
283 |
|
Märta Bengter |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Julia Bergendorff |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
447 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
316 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
233 |
|
Estelle Calgar Lindin |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
362 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
396 |
|
Evangelina Christidou |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
3:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
422 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
358 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
408 |
|
Elvira Fransson |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
366 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
166 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
284 |
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:23.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
908 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
361 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
360 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
663 |
|
My Kummu |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
387 |
|
Vera Landegren |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
133 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
150 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
446 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
363 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
413 |
|
Tuva Magnusson |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
317 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
424 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
236 |
|
Saga Nilsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
135 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
437 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
428 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
436 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
662 |
|
Siri Rundqvist |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
388 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
659 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
427 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
256 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
259 |
|
Kerstin Stenström |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
429 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
431 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
286 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
658 |
|
Moa Thurgren |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
297 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
151 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
365 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
386 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
136 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
435 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
364 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
335 |
|
Sigrid Wååg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
146 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-02 19:40:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|