Ohjelma Sparbanken Skåne Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag FM, pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 sep 2023 till den 10 sep 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Jensen |
2012 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabella Englesson |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabelle Maurer |
2011 |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elizabeth Schulte Hulsmann |
2012 |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 100m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mariya Alhusami |
2011 |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerstin Sterky |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabella Fällmar |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Märta Nilsson |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lora Mohammad |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lilian Fan |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alice Englund |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aroosha Parayandeh |
2011 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 100m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ines Mesic Mårtensson |
2011 |
Simklubben Ran |
1:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Kostovic |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ekaterina Rogovaya |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elianna Pallser Dragojevic |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Nyman |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lovisa Gustafsson Manhag |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nellie Lundin |
2012 |
Ystads Simsällskap |
1:39.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mina Radanov |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 100m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Malmgren |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Maksimovic |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inez Rönnow |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linea Sakota |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
1:15.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ebba Lasson |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovisa Arfwidson |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alice Ferreira Hansson |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
1:27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-09-10 07:52:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|