Program för Dronksim 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 feb 2023 till den 5 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
2 |
|
Marta Bonsen |
2013 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Stella Ehrenstråle |
2014 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
4 |
|
Gustav Tegnander |
2013 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
5 |
|
Norella Nettrander |
2013 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Mixed |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
1 |
|
Frida Anderberg |
2013 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
|
Viggo Frank |
2014 |
SK LÖDDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Leonie Ibron |
2013 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Fanny Runtic |
2013 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
5 |
|
Vidar Borgström |
2014 |
ÄNGELHOLM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Lily Graabek |
2013 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Mixed |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
1 |
|
Cian Walsh-Lassesson |
2013 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
LANDSKRONA |
1:03.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
3 |
|
Allie Andersson |
2013 |
VELLINGE-N |
58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
4 |
|
Live Thornander |
2013 |
ÖSTERLEN |
59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
5 |
|
Elise Frost |
2013 |
SK SYDSIM |
1:10.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Anton Hansson |
2014 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Mixed |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
1 |
|
Minour Kempe |
2013 |
ÖSTERLEN |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Alessio Caricato |
2015 |
SK LÖDDE |
54.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
3 |
|
Nikki Nillund |
2013 |
VELLINGE-N |
52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Isabella Svensson |
2013 |
SK SYDSIM |
52.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Wilton Lundin |
2014 |
SK LÖDDE |
56.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
6 |
|
Stella Sjöberg |
2013 |
VELLINGE-N |
57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Mixed |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
LANDSKRONA |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Olivia Caricato |
2013 |
SK LÖDDE |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Olle Svahn |
2013 |
SK LÖDDE |
42.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
4 |
|
Herbert Stenskepp |
2013 |
VELLINGE-N |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Eric Arvidsson |
2014 |
OSBY SS |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Alice Fridlund |
2013 |
HS |
52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-03 20:14:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: SK Triton |
|
|
|
|