Program för Dronksim 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 feb 2023 till den 5 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
|
Amanda Avdic |
2013 |
SK LÖDDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Max Constantinou |
2013 |
LANDSKRONA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
4 |
|
Marta Bonsen |
2013 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Anton Hansson |
2014 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
1 |
|
Cian Walsh-Lassesson |
2013 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Leonie Ibron |
2013 |
SS IDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Fanny Runtic |
2013 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Lily Graabek |
2013 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Enya Lidberg |
2014 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
6 |
|
Norella Nettrander |
2013 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
1 |
|
Sofia Nordborg |
2013 |
OSBY SS |
1:11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Alessio Caricato |
2015 |
SK LÖDDE |
1:03.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
3 |
|
Olivia Caricato |
2013 |
SK LÖDDE |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
4 |
|
Live Thornander |
2013 |
ÖSTERLEN |
1:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
5 |
|
Ture Danås |
2013 |
SK TRITON |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
6 |
|
Nikki Nillund |
2013 |
VELLINGE-N |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Alexia Roslind |
2013 |
HS |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Maia Nilsson |
2013 |
SK RAN |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Elvina Svensson |
2013 |
HS |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
4 |
|
Felicia Nettleingham |
2013 |
SK RAN |
58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
5 |
|
Allie Andersson |
2013 |
VELLINGE-N |
59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
FIlip Holmqvist |
2013 |
SK LÖDDE |
59.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
1 |
|
Johanna Larsson |
2013 |
SK TRITON |
57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
2 |
|
Minour Kempe |
2013 |
ÖSTERLEN |
56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
3 |
|
Isabella Svensson |
2013 |
SK SYDSIM |
55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Cornelia Larsson |
2013 |
HS |
56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
5 |
|
Stella Sjöberg |
2013 |
VELLINGE-N |
56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Julia Pelvén |
2014 |
HS |
57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Mixed |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Filippa Thorén |
2014 |
HS |
55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
2 |
|
Herbert Stenskepp |
2013 |
VELLINGE-N |
52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Olle Svahn |
2013 |
SK LÖDDE |
45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
LANDSKRONA |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Eric Arvidsson |
2014 |
OSBY SS |
53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
6 |
|
Emily Lenart |
2013 |
VELLINGE-N |
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-03 20:14:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: SK Triton |
|
|
|
|