Program for Palles Minne - TYR CUP 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Torsdag 5/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30-13.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Palles Minne - TYR Cup 2023
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bollnäs Simhall |
Arrangör: |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jan 2023 till den 6 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Joel Kilander |
2010 |
HARNÄS SKU |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Egon Wessling |
2010 |
SANDVIKEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
SANDVIKEN |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Alex Ström |
2009 |
BORLÄNGE |
47.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Alvin Visuri |
2010 |
HARNÄS SKU |
46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Arvid Söderholm |
2009 |
UPSALA S |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Hugo Nordlund |
2008 |
UPSALA S |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Lucas Yu |
2010 |
UPSALA S |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
1 |
|
Theo Kärrlander |
2007 |
SOLLEFTEÅ |
41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
UPSALA S |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Sixten Lindell |
2008 |
UPSALA S |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Gustav Call |
2009 |
UPSALA S |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Tim Ku-Ringström |
2010 |
BOLLNÄS SS |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Alfred Eriksson |
2008 |
BOLLNÄS SS |
42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Axel Haglund |
2007 |
BORLÄNGE |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Malte Franzén |
2007 |
UPSALA S |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
UPSALA S |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Leo Ku-Ringström |
2008 |
BOLLNÄS SS |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Nils Edberg |
2008 |
HARNÄS SKU |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
UPSALA S |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Mikael Söderberg |
2003 |
UPSALA S |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
3 |
|
Martin Schön |
2003 |
UPSALA S |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
HARNÄS SKU |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Arvid Lind |
2005 |
BOLLNÄS SS |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-05 13:08:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|