Program for Palles Minne - TYR CUP 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Torsdag 5/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30-13.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Palles Minne - TYR Cup 2023
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bollnäs Simhall |
Arrangör: |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jan 2023 till den 6 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Ella Hedlund |
2010 |
HARNÄS SKU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Juno Domeij |
2008 |
SOLLEFTEÅ |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Astrid Svensk |
2010 |
SANDVIKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Louise Ahlstedt |
2010 |
UPSALA S |
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Emma Fredriksson |
2008 |
UPSALA S |
1:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Evelina Myhr |
2009 |
BORLÄNGE |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Lo Berglund |
2009 |
BORLÄNGE |
1:37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Alina Rücker |
2010 |
HARNÄS SKU |
1:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Elin Bohman |
2009 |
UPSALA S |
1:27.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Tilda Skärström |
2011 |
SANDVIKEN |
1:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
4 |
|
Anna Sisell |
2003 |
SS MORA |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Pellin Fattah |
2010 |
SÖDERHAMN |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
UPSALA S |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Evelina Karlsson |
2002 |
LEKSAND |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Julia Kraft |
2008 |
HEDEMORA |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
3 |
|
Saga Jägare |
2010 |
UPSALA S |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Olivia Melin |
2009 |
UPSALA S |
1:23.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
6 |
|
Nova Selin |
2010 |
SÖDERHAMN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
1 |
|
Vesta Zukauskaite |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Emma Johannesson |
2010 |
GÄVLE SS |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
3 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
UPSALA S |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Alicia Kraft |
2007 |
HEDEMORA |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
6 |
|
Ester Wallström |
2009 |
UPSALA S |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
UPSALA S |
1:16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Tova Franzén |
2001 |
UPSALA S |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Linn Olsson |
2010 |
BORLÄNGE |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
GÄVLE SS |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Mira Björkman |
2010 |
BORLÄNGE |
1:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-05 13:07:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|