Ohjelma 1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Bosis 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 16, 100m Prsno Ženske
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
2 |
|
Eva Botić |
2013 |
ŠD Aqua Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Mila Vučković |
2013 |
PK Olimpija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Antea Bobik |
2013 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
5 |
|
Neja Založnik |
2013 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
6 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 16, 100m Prsno Ženske |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
PK Ilirija Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
2 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
3 |
|
Kim MÜller |
2013 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Sofija Elmekawy |
2012 |
PK Olimpija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
6 |
|
Nina Oblak |
2013 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
7 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
8 |
|
Lara Plesec |
2012 |
PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 16, 100m Prsno Ženske |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
1 |
|
Trina Božič |
2012 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Ema Gramc |
2012 |
PK Ilirija Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
4 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
DVŠ Posejdon Celje |
2:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
5 |
|
Viktorija Valenčič |
2012 |
PK Olimpija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
6 |
|
Alina Paternoster |
2013 |
PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
7 |
|
Gorana Božin |
2013 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Iza Terseglav |
2013 |
PK Radovljica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 16, 100m Prsno Ženske |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Valentina Gorišek Navarro |
2012 |
PK Olimpija |
2:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
2 |
|
Brina Mojsilovič Meznarič |
2012 |
PA Kurent Ptuj |
2:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Rubi Avguštin |
2012 |
PK Ilirija Ljubljana |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Anja Šter |
2012 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Zara Čepon |
2012 |
PK Ljubljana |
1:59.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
6 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
PK Neptun Celje |
2:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Sara Baggia |
2013 |
PK Ilirija Ljubljana |
2:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
8 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
PK Neptun Celje |
2:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 16, 100m Prsno Ženske |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
1 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
ŠD Aqua Ljubljana |
1:54.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Nina Legiša |
2013 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Hana Recek |
2012 |
PK Ljubljana |
1:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
4 |
|
Zoja Košir |
2012 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Sara Marolt |
2012 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Ana Maver |
2013 |
PK Ljubljana |
1:48.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
7 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
PK Olimpija |
1:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
8 |
|
Gea Lozer |
2013 |
PK Neptun Celje |
1:58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-11 09:41:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|