Program for Pokal Delfin 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
ŠRC Tivoli |
Organizator: |
ŠD Delfin |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 6, 2022 to nov. 6, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Prosto Moški |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
Mladinci |
1:47.85 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
Kadeti |
1:50.46 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
Dečki |
1:52.54 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/11/2021 |
|
|
Ml. dečki |
2:04.61 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
90 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
NICOLA TAMBURIN |
2007 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
RICCARDO RIAVEZ |
2006 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
ALESSANDRO SGUMIN MEGLIO |
2007 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
NOEL PAOLETTI |
2009 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
128 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
94 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
2:55.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
84 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
3:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
99 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
86 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
22 |
60 |
|
Maj Ramšak |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
23 |
126 |
|
Ambrož Košir |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
24 |
87 |
|
Martin Arko |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-04 09:07:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|