Program för Poängsim 2, 2022-2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 27 november 2022 kl. 9.45 (insim 9.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Fyrishov |
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Alva Malinen |
2010 |
UPSALA S |
1:33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Lucas Yu |
2010 |
UPSALA S |
1:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
UPSALA S |
1:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
UPSALA S |
1:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
UPSALA S |
1:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Lina Södersten |
2006 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
|
Sami Luis |
2007 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Vera Vidholm |
2010 |
UPSALA S |
1:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Esther McElwee |
2007 |
UPSALA S |
1:44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Klara Dahlén |
2009 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Edvin Hasselborn |
2010 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Brenning |
2012 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Sophie von Kantzow |
2010 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
5 |
|
Agnes Gustafsson |
2008 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Frida Hafren |
2010 |
UPSALA S |
1:42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
1:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
1:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Elliot Myncke |
2010 |
UPSALA S |
1:36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Hilda Muribi |
2011 |
UPSALA S |
1:39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-27 09:30:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|