Startliste for Adventsstævne 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Glostrup Fritidscenter |
Organizer: |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 4, 2022 to Dec 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Frisvømning Damer Gruppe A-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
219 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
230 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
201 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
276 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
3:16.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
261 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
3:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
253 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
119 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
166 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
10 |
|
Emma Munk |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-04 10:32:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|