Startliste for Morgondagare 115
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lögarängsbadet |
Arrangör: |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Elvin Kapidzic |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Iris Tanskanen |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Salma Al Haj |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Oscar Sjöman |
2013 |
VÄSTERÅS |
59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Ina Rhodin |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Vincent Johansson |
2010 |
VÄSTERÅS |
54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Alice Andersson |
2013 |
VÄSTERÅS |
53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Alva Tillenius |
2012 |
VÄSTERÅS |
51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Kornelia Wessén |
2013 |
VÄSTERÅS |
53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Allie Abrahamsson |
2012 |
VÄSTERÅS |
53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Sally Drew |
2012 |
VÄSTERÅS |
55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
VÄSTERÅS |
51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Rasmus Isaksson |
2008 |
VÄSTERÅS |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Oscar Mörtstrand |
2013 |
VÄSTERÅS |
50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
VÄSTERÅS |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Stella Nordin |
2011 |
VÄSTERÅS |
50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Kalle Sturebrand |
2008 |
VÄSTERÅS |
51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed |
Final 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-12 09:09:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|