Program for Lyhyen radan SM-uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Vaasan Uimahalli |
Järjestäjä: |
VUS-VSS |
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15.12.2022 - 18.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1500m Vapaauinti Naiset All ages |
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
15:18.01 |
|
Sarah Kohler |
|
GER (GER) |
(GER) |
16.11.2019 |
|
|
EE |
15:18.01 |
|
Sarah Köhler |
|
GER (GER) |
Berlin (GER) |
16.11.2019 |
|
|
SE |
16:29.42 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS (FIN) |
Vaasa |
18.11.2018 |
|
|
SMKE |
16:29.42 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Vaasa |
1.1.2018 |
|
|
NSE |
16:29.42 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Vaasa (FIN) |
18.11.2018 |
|
|
NSMKE |
16:29.42 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Vaasa (FIN) |
1.1.2018 |
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
82 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
16:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
16:46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Sofie Nauklér |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
17:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
236 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
17:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
317 |
|
Malla Hämäläinen |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
17:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
414 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
17:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
562 |
|
Uliana Nikashina |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
17:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
493 |
|
Henna känsäkangas |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
17:46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
290 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
18:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
560 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
18:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
295 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
18:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
361 |
|
Erin Heinikangas |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
18:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
434 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
18:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
424 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
18:51.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
360 |
|
Veera Tall |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
18:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
420 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
18:52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
124 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
18:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
362 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
18:57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
559 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
18:58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
263 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
19:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
423 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
19:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
473 |
|
Enni Alatalo |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
19:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Emma Kaivola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
19:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2022 19.20.17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|