Program för UGP 3 2022, Norrtälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 okt 2022 till den 16 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
472 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
227 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
365 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
367 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
481 |
|
Judit Andersson |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
366 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
368 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
452 |
|
Moa Eiving |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
3:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
|
Greta Bruzelius |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:05.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:05.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
363 |
|
Ida Ösund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
236 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
374 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:11.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
323 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
3:12.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
369 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
426 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:17.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
496 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
406 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:24.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:28.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
417 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:46.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
396 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:46.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
384 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:50.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
68 |
|
Lilja Moore |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
448 |
|
Adella Nordin |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
453 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
446 |
|
Ida Hedlund |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
375 |
|
Mana Tanaka |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
256 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
499 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-16 08:17:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|