Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
264 |
|
Marcus Asplund |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.61 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Ludvig Näsström |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
48.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Viggo Ek |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
140 |
|
Julian Flores |
10 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Didrik Lindgren |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
51.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Henry Svenarud |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Ian Svenarud |
11 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Viktor Widestedt |
9 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
87 |
|
Johan Lindblad |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Christian Thulin |
11 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
Torsten Ruder |
10 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Anton Schultz |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Tor Geijer |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Artemij Fissoun |
10 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
17 |
|
Rune Helander |
12 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
10 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
151 |
|
Jack Linde |
9 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
24 |
|
Noel Östling |
10 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Oliver Beaulieu |
12 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 19:28:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|