Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Edith Santavirta |
11 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
3 |
|
Madeleine Wasberg |
11 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Greta Santavirta |
11 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
5 |
|
Ester Melén |
11 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Daniella Ter Alhazin |
9 |
BOTK-RÖNN |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Sofia Emanuelli |
12 |
SALTSJÖB |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Emilia Liu Nilsson |
12 |
BOTK-RÖNN |
51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
4 |
|
Gabrielle Isberg |
11 |
HELLAS SK |
53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Sophia Arvered |
9 |
SKURU IK |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Felicia Fredriksson |
10 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Maja Ter Alhazin |
11 |
BOTK-RÖNN |
51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
2 |
|
Lydia Löfstrand |
12 |
SKK |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Celeste Wiklund |
10 |
SKK |
50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
4 |
|
Tilde Barton |
12 |
SKURU IK |
50.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Saga Nilsson |
12 |
SALTSJÖB |
50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Julia Bergendorff |
12 |
SALTSJÖB |
51.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Stella Österman |
12 |
SKURU IK |
46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Francesca Grims Medici |
12 |
SKK |
46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Valentina Isakovic |
12 |
SKURU IK |
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Maja Wessén |
12 |
SKK |
46.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
5 |
|
Julia Sulusi |
11 |
SKK |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Amanda Forsberg |
11 |
GUSTAVSBER |
47.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
1 |
|
Ida Hagspiel |
11 |
SKK |
45.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Clara Sartor |
12 |
SKURU IK |
45.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
3 |
|
Blanka Schröder |
11 |
SKURU IK |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Laura Mladenovski |
11 |
SKK |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Astrid Gladh |
12 |
BOTK-RÖNN |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Linn Håkansson |
11 |
SKK |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Signe Feldhof |
12 |
SKK |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Ella Sjökvist |
12 |
SKURU IK |
37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Linnéa Milic |
11 |
SKURU IK |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
4 |
|
Svea Knagge |
12 |
SKK |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Liv Fahlen |
12 |
GUSTAVSBER |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Nelly Hård |
12 |
SALTSJÖB |
41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-27 08:11:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|