Ohjelma Sum-Sim regionfinal 2022 Ängelholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2 Lördag 12 november 2022 kl. 16:00
# | Laji | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
21 | 200m Medley F16 Final | ICA Arons i Hjärnarp | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 200m Fjärilsim P16 Final | Ängelholms kommun | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 100m Ryggsim F15 Final | Viking Fågel | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning pren 21 200m Medley F16 | |||
0 | Prisutdelning gren 22 200m Fjärilsim P16 | |||
24 | 100m Ryggsim P15 Final | IC Control media & sport | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 50m Fjärilsim F16 Final | IC Control media & sport | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 23 100m Ryggsim F15 | |||
0 | Prisutdelning gren 24 100m Ryggsim P15 | |||
26 | 50m Bröstsim P16 Final | Däckperfekt | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 200m Frisim F13-14 Final | Engelholms Glass | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 25 50m Fjärilsim F16 | |||
0 | Prisutdelning gren 26 50m Bröstsim P16 | |||
28 | 200m Ryggsim P13-14 Final | ICA Arons i Hjärnarp | Osallistujaluettelo | Erälista |
29 | 1500m Frisim F16 Final | Kunskapsporten / Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 27 200m Frisim F13-14 | |||
0 | Prisutdelning gren 28 200m Ryggsim P13-14 | |||
30 | 200m Frisim P16 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
31 | 400m Medley F15 Final | Däckperfekt | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 29 1500m Frisim F16 | |||
0 | Prisutdelnin gren 30 200m Frisim P16 g | |||
32 | 400m Medley P15 Final | Däckperfekt | Osallistujaluettelo | Erälista |
33 | 100m Fjärilsim F13-14 Final | Jolyn/Finis | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 31 400m Medley F15 | |||
0 | Prisutdelning gren 32 400m Medley P15 | |||
34 | 100m Bröstsim P13-14 Final | Ängelholms kommun | Osallistujaluettelo | Erälista |
35 | 200m Bröstsim F16 Final | Travelpoint | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 33 100m Fjärilsim F13-14 | |||
0 | Prisutdelning gren 34 100m Bröstsim P13-14 | |||
36 | 100m Ryggsim P16 Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | Erälista |
37 | 100m Bröstsim F15 Final | Kondektor Ängelholm | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 35 200m Bröstsim F16 | |||
0 | Prisutdelning gren 36 100m Ryggsim P16 | |||
38 | 100m Frisim P15 Final | Kondektor Ängelholm | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 37 100m Bröstsim F15 | |||
0 | Prisutdelning gren 38 100m Frisim P15 | |||
39 | 4x100m Frisim F13-14 Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | Erälista |
40 | 4x100m Medley P13-14 Final | cloudgruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Prisutdelning gren 39 4x100m Frisim F13-14 | |||
0 | Prisutdelning gren 40 4x100m Medley P13-14 |