Program for Regionsmesterskab (RÅM) Sjælland Syd 2022 - Næstved
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag 29 oktober
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionalt Mesterskab Sjælland Syd 2022 - Årgangssvømmere
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Næstved Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland & Næstved Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
60 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
63 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
185 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
180 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
195 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
65 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
198 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
154 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
119 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
5:58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2022 09:20.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|