Program för Aquarapid Knattesim 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Insim 14.00 start 15.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 400m Frisim Mixed A
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Elina Lindman |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Wendela Melin |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
6 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
7 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 400m Frisim Mixed A |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
1 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
2 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
3 |
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
5 |
|
Svante Lignell |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
7 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
8 |
|
Lydia Löfstrand |
2010 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 400m Frisim Mixed A |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
1 |
|
Elsie Lund |
2010 |
UPSALA S |
6:55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Maja Wessén |
2010 |
SKK |
6:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Viggo Ek |
2010 |
SKURU IK |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
4 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
SKK |
6:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
5 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
TÄBY SIM |
6:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Nova Svensson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
7 |
|
Saga Jägare |
2010 |
UPSALA S |
6:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
8 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 400m Frisim Mixed A |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
1 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
SKK |
6:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
6:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
3 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
SK NEPTUN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
4 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
SKURU IK |
5:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
6 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SK NEPTUN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
7 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
SÖDERTÖRN |
6:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
8 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
6:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 400m Frisim Mixed A |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
1 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
SS04 |
5:48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
5:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
3 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
5:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
4 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
4:57.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
5 |
|
Matheo Bakos |
2010 |
UPSALA S |
5:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
6 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
DANDERYD |
5:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
7 |
|
Svea Knagge |
2010 |
SKK |
5:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
8 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
UPSALA S |
5:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 14:14:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|