Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Skalco |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
sep. 13, 2022 to sep. 13, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
Sponzor: |
|
Registrirani M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
61 |
|
Lovro Petrič |
2005 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
GIMNAZIJA VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Anej Krušič |
2006 |
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO (SZKŠ) |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Metod Lamot |
|
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Jaka Gal Bezjak |
|
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Martin Mustar |
|
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Miha Justin |
|
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Grega Rotar |
2006 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
46 |
|
Lun Ilar |
2007 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Luka Predalič |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Matic Turk |
2004 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Bastian Marić |
2006 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA ORGANIZACIJSKA ENOTA GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
PRVA GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
56 |
|
Tevž Smolnikar |
2006 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
40 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25 |
|
Tilen Maček |
2007 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
GIMNAZIJA VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
47 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
18 |
|
Maj Pribac |
2006 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50 |
|
Tai Novak |
2006 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
11 |
|
Nejc Muršec |
2004 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
63 |
|
Tine Rotovnik |
2005 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Rožle Pajntar |
2005 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Matjaž Blažeka |
|
PRVA GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
29 |
7 |
|
Tim Kačič |
|
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
30 |
53 |
|
Timon Rajič |
|
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
31 |
14 |
|
Gašper Vrbinc |
|
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
26 |
|
Jaš Gostenčnik |
2006 |
PRVA GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Matic Založnik |
2007 |
ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC, organizacijska enota SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
49 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
10 |
|
Tomaž Nipič |
2007 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Matija Osetič |
2006 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
64 |
|
Tian Fleischman |
2005 |
ZAVOD SV. STANISLAVA, PE ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
16 |
|
Bor Slana |
2005 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
29 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
41 |
|
Val Goličnik |
2006 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
8 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
48 |
|
Urban Zimic |
2007 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Matevž Mertelj |
2007 |
GIMNAZIJA PTUJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
19 |
|
Amadej Fink |
2007 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
32 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
44 |
|
Robert Đukić |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
15 |
|
Jaka Đorđević |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD OE GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
35 |
|
Nik Peterlin |
|
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
57 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO (SEŠTG) |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
30 |
|
Tian Kosec |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
42 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
9 |
|
Gašper Pajnik |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
54 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
38 |
|
Anže Guštin |
2006 |
ŠOLSKI CENTER VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
60 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
20 |
|
Tjaž Dolgan |
2004 |
GIMNAZIJA KOPER - GINNASIO CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
33 |
|
Tevž Štupar |
|
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
23 |
|
Matic Melanšek |
2006 |
BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA ORGANIZACIJSKA ENOTA GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
45 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
12 |
|
Borut Purgar |
2004 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER - SCUOLA MEDIA TECNICA DI CAPODISTRIA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
36 |
|
Gašper Stele |
2004 |
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
58 |
|
Bor Skok |
2007 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-13 13:10:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|