Program för Arne Borg och TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Sön 25sep
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne & TYR sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
3 |
|
Melker Larsson |
2008 |
SS04 |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
4 |
|
Ted Körberg |
2008 |
TUREBERG |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
5 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
TÄBY SIM |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
1 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
SPIF SF |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
3 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
4 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
SS04 |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
5 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
TÄBY SIM |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
6 |
|
Elwe Montelius |
2008 |
SS04 |
1:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
7 |
|
Arsenij Gojs |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Lucas Goulet |
2008 |
SKK |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
2 |
|
Otto Andersson |
2008 |
TYRESÖ SS |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
LIDINGÖ SK |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
4 |
|
Felix Tetli |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
5 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
SKK |
1:09.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
6 |
|
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
7 |
|
Yurii Khomiak |
2007 |
SKK |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
8 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
SKURU IK |
1:15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 09:22:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|