Program for Sandaredssprinten 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1 Insim: 07:45 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben1970 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2023 till den 3 sep 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Sally Olsson |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Böhrén |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Madeleine Bake Schell |
2010 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefine Stensson |
2003 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Berlin |
2009 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:25.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nora Larsen Valkama |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hilda Boman |
2008 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Clara Hansson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Penny Norrlander |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:29.35 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
|
Vera Strömberg |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Stina Levinsson |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lilly Rydin |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sanna Bodeklint |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Agnes Abrahamsson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:34.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Molly Magnusson |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Bergstrand |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:39.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Kordelia Nord |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:41.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ellen Ahlqvist |
2008 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:41.37 |
L |
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
|
Anni Ramberg Sundin |
2010 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Arielle Källgren |
2007 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Livia Vasiliagou Petersen |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Olivia Nyström |
2011 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:45.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tyra Karlsson Bender |
2009 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Astrid Sandinge |
2010 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Molly Halldén |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Doris Gunnarsson |
2011 |
Simklubben 1970 |
SWE |
2:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Alva Lundell |
2011 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
2:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tina Blomgren |
2006 |
Simklubben 1970 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Hanna Klasenberg |
2010 |
Simklubben 1970 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-31 18:07:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|