Program för ARENA Swim Race 2 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2022 till den 23 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Medley Mixed 12 år |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
ARENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
111 |
|
Emmie Jakobsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Ester Ericsson |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Maja Göthe |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
192 |
|
Elwyn Revelj |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Oleksii Chuhui |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Isak Strandberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Gustav Rosén |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
|
Matilda Hovberg |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Alva Narby |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Vilma Björnholm |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Harald Eng |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Rebecka Eklund |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Emil Högfors |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
115 |
|
Victor Alacam |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
31 |
|
Nora Narby |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
189 |
|
Ebba Hammarberg |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
38 |
|
Saga-Linnéa Sjöberg |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
184 |
|
Tuva Lundkvist |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
84 |
|
Oliver Villebeck |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
120 |
|
Theoline Carrum |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Filippa Baca |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Anna Wiklund |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Alfred Kalms |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
195 |
|
Oliver Lundberg |
2010 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
1:45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Molly Valund |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
20 |
|
Victor Tinins |
2010 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
133 |
|
Tyler Sokolov Nilsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
10 |
|
Gabriel Klingstedt |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
199 |
|
Denise Englund |
2010 |
Trosabygdens Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
31 |
124 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
36 |
|
Mirja Åqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Kimberly Sokolova Nilsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Julia Brunelius |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-20 11:42:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|