Startliste for REMA 1000 CUP
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Indledende fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
16. sep 2022 to 18. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
357 |
|
Astrid Nielsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
237 |
|
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
348 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
273 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
283 |
|
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
354 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:02.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Mathilde Nielsen |
2003 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:03.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
506 |
|
Carla Brix Rasmussen |
2006 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
308 |
|
Anja Kisielewicz |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
156 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
532 |
|
Ingrid Kirk Elkjær |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
280 |
|
Signe Kristensen |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Emma Kidmose Hansen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
234 |
|
Freja Obert |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
303 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:04.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
65 |
|
Line Knudsen |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
507 |
|
Ellen Brix Rasmussen |
2006 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
317 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:05.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
368 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Emilie Bie Bock |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
161 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:05.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
281 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
274 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:05.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
220 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:05.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
282 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
297 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
367 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
440 |
|
Victoria Broch |
2004 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
275 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:06.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
88 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
72 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
496 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
102 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:07.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
389 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
304 |
|
Sigrid Sand Jürgensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
384 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
309 |
|
Anna Vaupell |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
9 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:08.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
487 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:09.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
336 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
228 |
|
Freya Magnussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
428 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:09.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
24 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:09.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
503 |
|
Malou Huss |
2006 |
HOG-Hinnerup |
DEN |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
333 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
176 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
364 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
426 |
|
Esther Korsholm |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:10.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
105 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
369 |
|
Lise Serritzlew-Kristensen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
534 |
|
Zenia Lüneborg |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
509 |
|
Sofie Maarbjerg Toft |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
386 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
385 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
373 |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
505 |
|
Sofia Jørgensen |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
451 |
|
Asta Sofia Lauridsen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
383 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
296 |
|
Isabell Thaison Jensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
229 |
|
Frederikke Sanggaard |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
157 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
208 |
|
Lykke Emilie Lund |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
419 |
|
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
447 |
|
Rebecca Pedersen |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
374 |
|
Maren Skovsborg |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
64 |
|
Anna Friis Stenholt |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
378 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
421 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
365 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
169 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
149 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
51 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
204 |
|
Lærke Damgaard |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
394 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
449 |
|
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
418 |
|
Gabriele Garbacenka |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
259 |
|
Emily Bang |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
327 |
|
Amalie Øgendahl |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:15.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
54 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:15.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
224 |
|
Signe Madsen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:15.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
138 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
222 |
|
Sofia Cecilia Dam Lisby |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
213 |
|
Alma Ahrendt |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
431 |
|
Marie Mortensen |
2004 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:16.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
59 |
|
Mathilde Høiberg Jensen |
2009 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
387 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
132 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
198 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:17.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
342 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
221 |
|
Sofia-Elena Plaesu |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
435 |
|
Miriam Terp Lorentzen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
458 |
|
Louise Mikkelsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
70 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
321 |
|
Ida Bahnsen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
391 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
90 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
414 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
493 |
|
Anne Holm |
2009 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
456 |
|
Lisbeth Seidler Madsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
125 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
380 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
104 |
|
Victoria Høgh |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
556 |
|
Karoline Søe Axelsen |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
307 |
|
Kristine Hansen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
265 |
|
Malou Bach Jensen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
382 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
20 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
86 |
|
Emilie Randrup |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
56 |
|
Melissa Chung Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:23.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
359 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
87 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
97 |
|
Lærke Kidmose Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
133 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
448 |
|
Hannah Mlijevska Boe |
2009 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
71 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
326 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:25.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
388 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
392 |
|
Amalie Christiansen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
262 |
|
Laura Sommer Hørning |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
397 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
158 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
19 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
148 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
200 |
|
Laura Persson |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
155 |
|
Priva Hassan |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
135 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
513 |
|
Camilla Kolding Mortensen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
199 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:37.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
460 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
92 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
126 |
|
Anna Gammelgård |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
441 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
103 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
128 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
241 |
|
Liva Bentzen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
43 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
94 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
461 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
244 |
|
Sofia Lilly Kramer Reuter |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
13 |
|
Sofie Toft |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
12 |
|
Emilia Støvring |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
462 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
39 |
|
Clara Langsager |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:02.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
40 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
242 |
|
Mille Caspers |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
45 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
10 |
|
Cammille Zoe Rølling |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
36 |
|
Alva Otzen |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
14 |
|
Lilia Park schou-lassen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
48 |
|
Flora Bogø |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
134 |
|
Emma Bay Hornshøj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
122 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
123 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
166 |
|
Mette Larsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
62 |
|
Nelle Krogh |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
442 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-09-2022 21:35.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|