Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
397 |
|
Janja Šegel |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Lilla Kenyer |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
370 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
220 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
340 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
432 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
221 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
304 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
357 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS Simmering |
AUT |
2:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
LUCREZIA BISSOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
312 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
406 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
275 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
NOEMI STEVAN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
MADDALENA SCANDOLA |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
ANGELICA TRENTIN |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
449 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
338 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
105 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
194 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Laura KLIMITS |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
39 |
|
LARA BERTOLDI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:18.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
37 |
|
AURORA FRANCO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
176 |
|
Dauck Francesca |
2008 |
Team USA |
USA |
2:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
452 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
159 |
|
Louise Tremmel |
2006 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
333 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
34 |
|
AMEDEA BIELLO |
2009 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
132 |
|
Bidinost Nicole |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
443 |
|
Nika Pija Tevž |
2002 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
133 |
|
Cerne Sveva |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
438 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
451 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
362 |
|
Pia Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
2:28.15 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
49 |
384 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:29.76 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
50 |
175 |
|
Golden Kisten |
|
|
Team USA |
|
2:29.90 |
|
|
|
2006 |
USA |
|
|
|
|
|
|
51 |
456 |
|
Emma Krevs |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
2:30.09 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
174 |
|
Bruhl Emma |
2005 |
Team USA |
USA |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
283 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
12 |
|
Katerina Sigutova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
60 |
|
AGNESE VERDOLINI |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
188 |
|
Heaphy Rachel |
2005 |
Team USA |
USA |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
389 |
|
Nika Alagić |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
290 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
225 |
|
Tara Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
226 |
|
Lana Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
179 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
USA |
2:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
391 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
138 |
|
Pivetta Sofia |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
375 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
42 |
|
MARGHERITA BREMBILLA |
2012 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
322 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
291 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
45 |
|
MICOL BATTISTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
288 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
54 |
|
STELLA FRANCO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
2:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
395 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
43 |
|
ILENIA BRUNORI |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|