Program for 46. MM Telekom 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. del Predtekmovanja / 1st part Morning heats
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
156 |
|
Meri Mataja |
2004 |
PK Kantrida |
CRO |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
356 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
334 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
298 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
EVELYN ERHAN |
2008 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
34.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
339 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
GIULIA PELLICARI |
2006 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
80 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
85 |
|
Sarah ALARA |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
450 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
SV Spittal |
AUT |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
157 |
|
Petra Dedić |
2007 |
PK Kantrida |
CRO |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
428 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
160 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
AUT |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
409 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
141 |
|
Tondat Daisy |
2003 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
137 |
|
Ortone Noemi |
2004 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
USA |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Alica Krausova |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
376 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
GIADA PESSINA |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
13 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
CZE |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
405 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
366 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
396 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
394 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
345 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
386 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Tereza Bobakova |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
42.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
329 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
84 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
239 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
191 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
USA |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
349 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
83 |
|
Anna Heaphy |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
388 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
226 |
|
Lana Radočaj Novosel |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
296 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
453 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
247 |
|
Tjaša Pogačnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
50.24 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
49 |
455 |
|
Eva Hvalec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
50.29 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
255 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
258 |
|
Karioka Magdalena Dziedzic |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
55.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
250 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
244 |
|
Eva Mavec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
182 |
|
Stachowicz Jillian |
2009 |
Team USA |
USA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
457 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|