Program för 46. MM Telekom 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Vojtěch Netrh |
2002 |
PK Litoměřice |
CZE |
1:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
EDDY SINARDI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Bincoletto Davide |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
303 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
353 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
RICCARDO NERI |
2005 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
31 |
|
GIOVANNI DE TOFFOLI |
2002 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
355 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
ANDREA ABBADESSA |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
437 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
98 |
|
Abel Eszenyi |
2005 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
341 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
196 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
262 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
392 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
407 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
350 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
439 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
237 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
189 |
|
Harris Jacob |
2008 |
Team USA |
USA |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
367 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
422 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
307 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
61 |
|
DAVID VOROSCIUC |
2007 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50 |
|
TOMMASO SARDELLI |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:29.64 |
|
|
|
2009 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
180 |
|
Jackons Spencer |
2007 |
Team USA |
USA |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
404 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
228 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
235 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
426 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
240 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
229 |
|
Marcel Rozman |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
48 |
|
NICOLA INGROSSO |
2010 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
246 |
|
Nejc Pogačnik |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
254 |
|
Aljaž Biček |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
251 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
253 |
|
Filip Zajc |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
234 |
|
Jakob Zalar |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
252 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
257 |
|
Jošt Pogačar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|