Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
MATTEO CALIARI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
ANDREAS BUSETTO |
2001 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Leon Trattler |
2005 |
SV Spittal |
AUT |
57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
217 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
263 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:00.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Josef Minar |
2005 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
289 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
359 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
203 |
|
Bor Čarman Djuran |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
26 |
|
TOMMASO CERPELLONI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Heaphy Matthew |
2003 |
Team USA |
USA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
454 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
ALESSANDRO SCATTOLO |
2006 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
148 |
|
Tess Giovanni |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
198 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
383 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
10 |
|
Jan Vyskocil |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
379 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
8 |
|
Adam Tien Thanh Ngyuen |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
378 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
173 |
|
Brewer Owen |
2005 |
Team USA |
USA |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
382 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
187 |
|
Littlefield Ayden |
2005 |
Team USA |
USA |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
402 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
412 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
413 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
328 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
178 |
|
Pancoast Eli |
2009 |
Team USA |
USA |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
55 |
|
MARCO BIANCHI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
52 |
|
BIAGIO BERTAJOLA |
|
|
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
|
1:29.17 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
321 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
Fondazione Marcantonio Bentegodi |
ITA |
1:37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
216 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
UKR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
347 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|