Program för ARENA USO 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
Arrangör: |
Föreningen Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 sep 2022 till den 11 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 400m Frisim Herr A-B-C
|
Final 13-14 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Jon Zeqiraj |
2008 |
GÖTEBORG |
5:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Linus Framme |
2008 |
KUNGÄLV |
5:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Hans Feng |
2008 |
GÖTEBORG |
4:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Mathias Behre |
2009 |
KUNGÄLV |
4:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Viktor Alfredsson |
2008 |
VÄNERSBORG |
4:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
6 |
|
Axel Hansson |
2008 |
UDDEVALLA |
5:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Tim Damber |
2008 |
GÖTEBORG |
5:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 400m Frisim Herr A-B-C |
Final 15-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
TROLLHÄTTA |
4:59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Josef Holmén |
2007 |
KUNGÄLV |
4:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Axel Rodin |
2007 |
UDDEVALLA |
4:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Leon Rössger |
2006 |
UDDEVALLA |
4:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Oscar Andersson |
2006 |
UDDEVALLA |
4:33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
David Happe |
2006 |
UDDEVALLA |
4:46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
7 |
|
Kevin Hallgren |
2007 |
UDDEVALLA |
4:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
8 |
|
Leo Blomberg |
2007 |
UDDEVALLA |
4:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 400m Frisim Herr A-B-C |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Felix Persson |
2000 |
VÄNERSBORG |
5:05.83 |
|
S14 |
|
104 |
3 |
|
Hugo Koivumäki |
2004 |
UDDEVALLA |
4:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Oliver Andersson |
2005 |
UDDEVALLA |
4:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Anton Hägg |
2004 |
TROLLHÄTTA |
4:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Albert Vestergren Lindroth |
2005 |
GÖTEBORG |
4:39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-10 12:06:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Föreningen Uddevalla Sim |
|
|
|
|