Ohjelma Arena & Poseidon Team Cup [PTC]
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2022 till den 4 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Freestyle Man -12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
229 |
|
Finn Bredberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:09.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
225 |
|
Dante Anker |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:15.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Kalle Parker French |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
239 |
|
Safir Efendi |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Folke af Trampe |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:19.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Johannes P. Bertelsen |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Theo Lind |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:23.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Immanuel Tuxen |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Vincent Klintø |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
238 |
|
Max Eriksson |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Oscar W. K. Christensen |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
323 |
|
Axel Ainalem |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:26.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Jakob Johns |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
31 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
277 |
|
Victor Antonio Begic |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:28.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
228 |
|
Emil Mobini |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
272 |
|
Oskar Zdolsek |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:38.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
343 |
|
Isaac Abaho-Kock |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
326 |
|
Gabriel Tairi |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
271 |
|
Noah Stridh |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:41.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
270 |
|
Neil O'Brien |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:45.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
269 |
|
Jonathan Kastberg |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
359 |
|
Ville Lindman |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
361 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
29 |
276 |
|
Tristan Anker |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
30 |
266 |
|
Alexander Richkin |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-02 16:29:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|