Startliste for Klubmesterskab Afsnit II
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2022 to 29. maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Samuel Kramarz |
2011 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Carl-Philip Nylandsted |
2011 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
David Morales |
2012 |
GENTOFTE |
2:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
GENTOFTE |
1:55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
GENTOFTE |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
GENTOFTE |
1:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
GENTOFTE |
1:56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
GENTOFTE |
1:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
GENTOFTE |
1:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
3 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
GENTOFTE |
1:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
GENTOFTE |
1:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
GENTOFTE |
1:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Luca Storm |
2010 |
GENTOFTE |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
GENTOFTE |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
GENTOFTE |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
GENTOFTE |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
GENTOFTE |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Ming Qi |
2010 |
GENTOFTE |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
GENTOFTE |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
GENTOFTE |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
GENTOFTE |
1:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
GENTOFTE |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
GENTOFTE |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
GENTOFTE |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Anton Kasten |
2008 |
GENTOFTE |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
GENTOFTE |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
GENTOFTE |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
GENTOFTE |
54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
GENTOFTE |
1:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
GENTOFTE |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
6 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
GENTOFTE |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-05-2022 15:12.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|