Program för Lilla Laxaleken
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 26 maj 2022 till den 26 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Matilda Samuelsson |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Artiona Sulaj |
2010 |
FALKENBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Melker Jakobsson |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Freja Fletcher |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Albin Mårtensson |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Andjelko Reljanovic |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
5 |
|
Freja Tennfors |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
6 |
|
Linnea Brunbäck |
2010 |
SK STIMMET |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
7 |
|
Katarina Pending |
2012 |
FALKENBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
|
Lisa Nilsson |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Josefin Stoppenbach |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Esther Eriksson |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Siri Teglund |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Isabella Förstberg |
2011 |
VARBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Amanda Loftegård |
2011 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
|
Linnéa Höjman |
2012 |
SK LAXEN |
2:16.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Isabelle Dobrescu |
2011 |
SK LAXEN |
2:09.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Vera Salomonsson |
2012 |
SK LAXEN |
2:06.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Judith Petersson |
2010 |
SK LAXEN |
2:06.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Viktor Helmfors |
2010 |
SK LAXEN |
2:13.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
7 |
|
Felix Örmgård |
2010 |
SK LAXEN |
2:29.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Smilla Lindell |
2012 |
SK LAXEN |
2:02.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
3 |
|
Sixten Arnrup |
2010 |
FALKENBERG |
2:01.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Nea Emanuelsson |
2011 |
KUNGSBACKA |
1:54.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Liam Brozinic |
2011 |
SK LAXEN |
2:00.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Alva Strömstedt |
2011 |
SK LAXEN |
2:01.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Isak Bergendorff |
2010 |
SK STIMMET |
2:03.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Otto Nielsen |
2010 |
SK LAXEN |
1:53.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Hedda Axelsson |
2010 |
SK LAXEN |
1:53.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Leia Carlsson |
2010 |
SK LAXEN |
1:49.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Moa Jönsson |
2010 |
SK STIMMET |
1:50.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Jason Chan |
2011 |
KUNGSBACKA |
1:53.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
7 |
|
Kevin Havenfalk |
2010 |
FALKENBERG |
1:53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Ludvig Schöbel Dahlberg |
2010 |
SK LAXEN |
1:49.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Martin Tronsson |
2010 |
SK LAXEN |
1:47.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Katelin Chan |
2010 |
KUNGSBACKA |
1:46.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Edith Jonsson |
2010 |
SK LAXEN |
1:47.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Iris Sternryd |
2011 |
VARBERG |
1:49.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
7 |
|
Filippa Nyström |
2011 |
KUNGSBACKA |
1:49.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Agaton Jernberg |
2010 |
SK LAXEN |
1:43.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Julia Wertheim |
2011 |
KUNGSBACKA |
1:39.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Elin Kugg |
2010 |
ÄNGELHOLM |
1:33.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Olivia Reismer |
2011 |
KUNGSBACKA |
1:37.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Linnea Söderstedt |
2010 |
ÄNGELHOLM |
1:42.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
7 |
|
August Andersson |
2010 |
VARBERG |
1:45.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-26 08:27:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
|
|
|
|