Ohjelma Hela-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
26 05 2022 - 26 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Sekauinti Naiset, T15 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Insinööritoimisto Eero Kellberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sarja T15 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
102 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
317 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
447 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Anniina Taipalus |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
6:07.97 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
257 |
|
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
184 |
|
Josefiina Kinos |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
6:31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
541 |
|
Netta Kivelä |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
6:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
440 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
453 |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
516 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
419 |
|
Venla Holma |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
477 |
|
Venla Pentikäinen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Aino Emilia Kautto |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
340 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sarja Naiset |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
566 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
5:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
539 |
|
Kristiina Kangastalo-Hoda |
1978 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
7:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
307 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
569 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-05-2022 19.04.09 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|