Program for Hela-uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
26 05 2022 - 26 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Vapaauinti Miehet, P16 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Roberts Berries |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sarja P16 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
110 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
583 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:02.87 |
|
JÄL |
|
3 |
555 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
2:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
428 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
308 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
161 |
|
Tommi Kangas |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
2:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
517 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Amos Korin |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
444 |
|
Urho Lumiainen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
274 |
|
Jesse Kakko |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
2:43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
513 |
|
Arttu Kaskimies |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
209 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
523 |
|
Toivo Vuorenjuuri |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
358 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:54.95 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
346 |
|
Eemeli Eloranta |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Ola Sipilä |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
3:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
375 |
|
Nooa Ansamaa |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
373 |
|
Eikka Laaksonen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
484 |
|
Lauri Vuori |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
3:41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
562 |
|
Veeti Jalava |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
561 |
|
Matvey Chekhonin |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
536 |
|
Jasu Nieminen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
496 |
|
Verneri Skog |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
394 |
|
Eelis Kaila |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sarja Miehet |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
59 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
300 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:02.03 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
315 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
554 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
2:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
318 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-05-2022 19.03.48 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|