Ohjelma Gentofte Sommerstævne 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Sommerstævne 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
198 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
220 |
|
Fillippa Hvelplund |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Marie Meier Vestermann |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
35.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
253 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
35.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Sofie Emilie Lange |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
290 |
|
Thilde Hjortshøj |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
117 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
191 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Mille Stokholm |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
37.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
37.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
278 |
|
Mathilda Markussen |
2009 |
Nuummi Naluttartut Klubbiat / Nuuk Svømmeklub |
DEN |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
239 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
38.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Julia Vincentz |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
38.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
47 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
28 |
|
Iben Chor Bjørn |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Caroline Hauch |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
39.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
141 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
114 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
187 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
216 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
176 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
246 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
40.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
250 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
52 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
251 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
86 |
|
Mathilde Skriver Andersen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
259 |
|
Karina Lauridsen |
1976 |
Swim Team Odense |
DEN |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
116 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
22 |
|
Regitze Isaksen |
2012 |
Roskilde Svømning |
DEN |
44.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
265 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
218 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
45.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
17 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
Roskilde Svømning |
DEN |
45.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
150 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
197 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
68 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
169 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
66 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
161 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
102 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
24 |
|
Viola Trenter |
2012 |
Roskilde Svømning |
DEN |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
31 |
|
Lærke Lind-Jensen |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
147 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
159 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
136 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
157 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
151 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
23 |
|
Smilla Magnolia Friis |
2012 |
Roskilde Svømning |
DEN |
53.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
156 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
20 |
|
Laura Dam |
2011 |
Roskilde Svømning |
DEN |
54.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
137 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
99 |
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
55.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
152 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
110 |
|
Victoria Blem-Brynov |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
93 |
|
Anna Bæk-Jensen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
291 |
|
Nina Naomi Ayerdi-Ladefoged |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
111 |
|
Aminah Massood |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
95 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-06-2022 08:56.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|