Startliste for Bakken Kids Cup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag Morgen
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer
|
B Finale - gruppe 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
|
Magnus Peick-Kristensen |
2014 |
LYNGBY |
1:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
|
Aksel Håkansson |
2013 |
LYNGBY |
1:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
4 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
STT |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
A Finale - gruppe 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
Tristan Holmskov |
2014 |
A6-SLANGE |
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
LYNGBY |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Alexander Radko |
2014 |
LYNGBY |
50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
LYNGBY |
51.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Jonas Kjettrup Bjerrum |
2013 |
A6-JGI |
1:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
6 |
|
Vilfred Skov Sejersten |
2013 |
A6-SLANGE |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
B Finale - gruppe 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Nikolaj Bryde Frisk |
2012 |
LYNGBY |
58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
LYNGBY |
50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Alexander Ross |
2012 |
LYNGBY |
58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
A Finale - gruppe 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
1 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
STT |
50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
LYNGBY |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6-SLANGE |
44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Christian Kiilerich-Pedersen |
2011 |
LYNGBY |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Frederik Hald |
2012 |
LYNGBY |
49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
LYNGBY |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
B Finale - gruppe 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
1 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
TRITON B |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
ALLERØD |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
STT |
40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
ALLERØD |
42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
STT |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
A Finale - gruppe 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
BIRKERØD |
38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
BIRKERØD |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Frederik Salling |
2009 |
LYNGBY |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
ALLERØD |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6-SLANGE |
37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
STT |
39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-06-2022 08:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|