Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
XIX GANT Turku Junior Games
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
07 05 2022 - 07 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Vapaauinti T12, T11 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Intersport Sello |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T11 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
299 |
|
Venla Pentikäinen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
6:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
268 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
6:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Miisa Pärssinen |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
6:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
196 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Iina Mäkitalo |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
188 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T12 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
171 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
5:45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Renja Koskela |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
278 |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
302 |
|
Aino-Ilona Lehtonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Alisa Karttunen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
329 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
6:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
6:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
182 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
340 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
6:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Elli Sihvonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
7:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
203 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
339 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
345 |
|
Maia Jauhonen |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
222 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
190 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
285 |
|
Inkeri Rinnola |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
346 |
|
Maria Laperie |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
206 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2022 09.02.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|