Program för DM och St Erikssimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 insim 08.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM och St Erikssimmet Stockholm (50m)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SDF/Spårvägen simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 jun 2022 till den 12 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
200m Medley Mixed 11-12 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
430 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:35.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
432 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:50.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
416 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:00.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
338 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:07.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
391 |
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:08.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
342 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:09.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
429 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:13.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
358 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
384 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:25.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
388 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:28.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
389 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
506 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
439 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
387 |
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
427 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
507 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
424 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
390 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
444 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
385 |
|
Ruslan Kutasevych |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
440 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
378 |
|
Helen Bono |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
503 |
|
Ernst Pettersson |
2010 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
379 |
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
504 |
|
Joline Lund |
2010 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
360 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-07 11:50:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|