Startliste for Region Syd Turneringen, stævne 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Frisvømning Herrer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
ESBJERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
ESBJERG |
3:49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
ESBJERG |
3:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Kevin Cao |
2010 |
FREM |
3:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
ESBJERG |
3:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
KOLDING |
3:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
7 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
ESBJERG |
4:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
8 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
ESBJERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Frisvømning Herrer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
1 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
ESBJERG |
3:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
STO |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
FREDERICIA |
2:58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
4 |
|
Phillip Gram |
2006 |
STO |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
5 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
STO |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
NYBORG |
2:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
NYBORG |
3:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
NYBORG |
3:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Frisvømning Herrer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
1 |
|
Besian Selaci |
2007 |
STO |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
SØNDERBORG |
2:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
ESBJERG |
2:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
FREM |
2:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
5 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
STO |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
6 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
STO |
2:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
7 |
|
Oliver Søe |
2009 |
FREDERICIA |
2:36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
8 |
|
Anders Beier |
2007 |
STO |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Frisvømning Herrer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
STO |
2:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
FREM |
2:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
STO |
2:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
4 |
|
Silas Åkerlind |
2005 |
SØNDERBORG |
2:02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
SØNDERBORG |
2:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
6 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
FREDERICIA |
2:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
7 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
ESBJERG |
2:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
8 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
ESBJERG |
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-04-2022 09:58.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|