Program för Region Syd Turneringen, stævne 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
208 |
|
Silas Åkerlind |
2005 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:02.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
211 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:04.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
218 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:12.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:12.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:13.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
144 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:15.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Mads Schelde Jensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
223 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
126 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:23.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:32.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
202 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
170 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:36.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
213 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
216 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
227 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
224 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:58.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
17 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:59.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
226 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:06.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
28 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:16.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:24.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:25.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:32.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
3:34.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
121 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:08.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|