Program for Region Syd Turneringen, stævne 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
164 |
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:09.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Teodor Thuelund |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:19.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:20.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Felix Nielsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:23.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
189 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:30.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
205 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:34.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
14 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
203 |
|
Nikolaj Jochimsen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Tobias Hesse |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:46.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
232 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:47.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
129 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
253 |
|
Magne Nielsen Agergaard |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:50.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
30 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
230 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:50.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
229 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:57.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:58.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
43 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
2:00.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
73 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:01.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Jesper Grosse-Schütte |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:01.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:05.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
206 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:18.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
99 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:28.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
181 |
|
Malthe Petersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
228 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|