Program för Vellinge Easter Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vanningen |
Arrangör: |
Vellinge Näsets Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 apr 2022 till den 3 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim Flickor 11
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Andrea Kuzmickaite |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Maya Holmberg |
2011 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Klara Nelson |
2011 |
SK HAJEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim Flickor 11 |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Ellie Hagström |
2011 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Moa Ribbing |
2011 |
SK HAJEN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Hollie Lindén |
2011 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Signe Kulle |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim Flickor 11 |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Esther Köster |
2011 |
SK HAJEN |
51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Sia Barnell |
2011 |
SK HAJEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Ella E Klemendz |
2011 |
SK HAJEN |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
4 |
|
Tyra Bengtsson |
2011 |
ÄNGELHOLM |
50.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
5 |
|
Märta Mars |
2011 |
VELLINGE-N |
50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Valencia Pop |
2011 |
SK SYDSIM |
56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim Flickor 11 |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Adele Lazzari |
2011 |
HÖGANÄS SS |
47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Stella Lundström |
2011 |
ÄNGELHOLM |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Vera Mårtensson |
2011 |
SK HAJEN |
43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Sofia Juciute |
2011 |
HÖGANÄS SS |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Freja Rosberg |
2011 |
VELLINGE-N |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Alma Winslott |
2011 |
SK HAJEN |
47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Frisim Flickor 11 |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Ellen Sjöberg |
2011 |
VELLINGE-N |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Olivia Kochanowska |
2011 |
VELLINGE-N |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Ella Stenmark |
2011 |
ÄNGELHOLM |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Marta Kalina |
2011 |
ÄNGELHOLM |
39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
5 |
|
Julia Lundahl |
2011 |
VELLINGE-N |
40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Rebecka Mattsson |
2011 |
SK TRITON |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-18 09:07:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
|
|