Startliste for Älgadoppet 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Hallevibadet |
Arrangör: |
Simklubben Vänersborg |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 apr 2022 till den 30 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Mixed 12år o y |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Karl Hedin Vänersborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
210 |
|
Ingrid Eliasson |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Nelly Zetterdahl |
2010 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
207 |
|
Alicia Börjesson |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Kevin Havenfalk |
2010 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Olivia Pending |
2010 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Alva Lundell |
2011 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
Sixten Arnrup |
2010 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Josephine Karlsson |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
230 |
|
Teodor Thorén |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Ylva-Li Engström |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
228 |
|
Molly Lisstorp |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
218 |
|
Yrla sannehed |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Anton Martinsson |
2010 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
1:41.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
172 |
|
Emil Alfredsson |
2010 |
Simklubben Vänersborg |
SWE |
1:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
90 |
|
Anni Ramberg Sundin |
2010 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
62 |
|
Sebastian Salegård |
2010 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
1:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
227 |
|
Maja Celind |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
221 |
|
Aron Karlsson |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
215 |
|
Olivia Holm Hjelm |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
Wille Pettersson |
2010 |
Melleruds Simklubb |
SWE |
1:45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
222 |
|
Egon Olsson |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
232 |
|
Tyra Erkenstam |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
42 |
|
Elsa Falk Asp |
2012 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
224 |
|
Hugo Stark |
2011 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
220 |
|
Anna Myrstrand |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
2:00.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
49 |
|
Märtha Rydh |
2012 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
2:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
250 |
|
Katarina Pending |
2012 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
225 |
|
Isabelle Öhman |
2011 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
53 |
|
Pontus Martinsson |
2013 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
233 |
|
Ester Klittvall |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
226 |
|
Jennifer Girnus De Sousa |
2011 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-22 18:06:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg |
|
|
|
|