Ohjelma Viking Line- uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
12 02 2022 - 12 02 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m ru P14, M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
125 |
|
Matti Mattsson |
1993 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
448 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:25.05 |
S |
JÄL |
|
|
|
|
|
3 |
264 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
2:29.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
2:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Valtteri Niemimuukko |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:42.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Anton Helén |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:46.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
404 |
|
Elias Salo |
2007 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
2:53.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
129 |
|
Juho Kallio |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:53.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:55.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Miika Toivonen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:56.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
532 |
|
Valtteri Kotijärvi |
2006 |
Haukiputaan Heitto |
FIN |
3:02.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
471 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
3:07.27 |
S |
JÄL |
|
|
|
|
|
16 |
596 |
|
Veeti Tuulensuu |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:09.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
344 |
|
Jasper Pihlava |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:23.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
546 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
3:34.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
287 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
3:43.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
567 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
319 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
314 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
486 |
|
Otto Anttila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
JÄL |
|
|
|
|
|
25 |
333 |
|
Matias Rauhala |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-02-2022 12.15.27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|