Program for KVIK Årgangs- og Børne Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Finaler søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
KVIK Årgangs- og Børnecup 2022
|
|
|
|
|
Placering: |
Kastrup svømmehal |
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. feb 2022 to 6. feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer
|
Finale 9-10 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KVIK Årgangs- og Børnecup 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
1 |
|
Nikolas Egerod |
2012 |
KVIK |
20.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
SOLRØD |
19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Sebastian Gretlund |
2012 |
KVIK |
17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Nor Englund |
2012 |
KVIK |
17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
5 |
|
Walter Plum Albrechtsen |
2012 |
KVIK |
20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
6 |
|
Julius Sikora |
2012 |
KVIK |
20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer |
Finale 11 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
1 |
|
David Fjord Kristensen |
2011 |
HOLBÆK |
18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Carl Johan Chabert Laxafoss |
2011 |
ROSKILDE |
17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Hubert Nissen |
2011 |
NÆSTVED |
15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
SOLRØD |
17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
5 |
|
Christian Suhr |
2011 |
KVIK |
18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Malte Sylvest Andersen |
2011 |
NÆSTVED |
18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer |
Finale 12 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Egon Ballarin |
2010 |
ROSKILDE |
17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Gustav Caning Nørskov |
2010 |
ROSKILDE |
16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
STT |
15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
SOLRØD |
15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Emil Sejer |
2010 |
ROSKILDE |
16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
6 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
STT |
17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer |
Finale 13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
KØGE |
16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
STT |
14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Frederik Chabert Laxáfoss |
2009 |
ROSKILDE |
13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
4 |
|
Saleh Ayyach |
2009 |
VEJLE |
13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
KØGE |
15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Tjalfe Antilles |
2009 |
HOLBÆK |
19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer |
Finale 14 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Hussein Azzam |
2008 |
ROSKILDE |
14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 25m Frisvømning Herrer |
Finale 15-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
3 |
|
Christian Christensen |
2007 |
VEJLE |
13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
SOLRØD |
14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-02-2022 15:11.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
|