Ohjelma NÅC - Nyborg Årgangs Cup 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. mar 2022 to 6. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
194 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:48.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
127 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
167 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
168 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
179 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
173 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
164 |
|
Amalie Christiansen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
172 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
142 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
255 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
3:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
28 |
|
Justine Keinicke |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
165 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
88 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
33 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
158 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
156 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
161 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
146 |
|
Sigrid Lind Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
32 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-03-2022 12:44.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|