Program för Sparbankscupen 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Söndag 25 September kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bålsta simhall |
Arrangör: |
Bålsta simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Mixed
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sparbanken i Enköping |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Olivia Karlsen |
2010 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Theodor Karlsen |
2012 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Mira Vdovitcheko |
2010 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Mixed |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Molly Vikberg |
2011 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Olof Noren |
2011 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
NORRTÄLJE |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Tilda Bretz |
2011 |
UPPLANDS-B |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Hugo Karlsson |
2013 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Mixed |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Emelie Falk |
2010 |
BÅLSTA SK |
52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Sandra Fredlund |
2010 |
BÅLSTA SK |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
NORRTÄLJE |
47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Wilma Niemi |
2011 |
BÅLSTA SK |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Gustav Veszeli |
2013 |
BÅLSTA SK |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Amelie Cypriansen |
2012 |
UPPLANDS-B |
56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Mixed |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Henning Backlund |
2011 |
BÅLSTA SK |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
NORRTÄLJE |
43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Sara Kuess |
2011 |
BÅLSTA SK |
42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
BÅLSTA SK |
42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
NORRTÄLJE |
44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Nova Edin |
2010 |
BÅLSTA SK |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Mixed |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Nova Nirling |
2012 |
NORRTÄLJE |
40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Emma Kuess |
2010 |
BÅLSTA SK |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
NORRTÄLJE |
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
NORRTÄLJE |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
NORRTÄLJE |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Tyra Söderman |
2010 |
NORRTÄLJE |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 08:16:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|